هفت روز ضمانت بازگشت کالا

 

 

 

 

 


مهمترین رکن در دیموکالا امنیت خاطر کردن خریداران در خرید اینترنتی میباشد ،  که  کالا های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی دیمو کالا در صورت عدم رضایت یا خرید اشتباه عودت گردد ( در صورت استفاده نشدن کالا ). این زمان بندی از ، زمان دریافت کالا توسط مصرف کننده به مدت هفت روز (کاری یا تعطیلی) طبق قانون تجارت الکترونیک محاسبه میگردد.

ارجاع و یا تعویض کالا ممکن است به دلایل ذیل قابل اعمال میباشد :

  • نواقص فنی کالای خریداری شده

  • مغایرت کالای تحویل گرفته شده با مشخصات مندرج در سایت دیموکالا ، در صورتی که کالاهای خریداری شده شما از نظر رنگ، جنس، سایز، مشخصات فنی و دیگر اطلاعات مندرج در سایت مطابقت نداشته باشد میتوانید تا حداکثر ۷ روز این مورد را به واحد پشتیبانی وب سایت دیموکالا اعلام نمایید . 

  • آسیب دیدگی در شرایط حمل و نقل

شرایط بسیار مهم جهت عودت کالا :

  • تعویض کالاهای کوچک در صورتی ممکن است که کالا در جعبه اصلی کالا به شرکت دیمو کالا بازگردانده شود .

  • چنانچه کالا دارای کارتن اصلی، پک محافظت بسته بندی مانند یونولیت و پوشش حبابی، قوطی تیوب شیشه، متعلقات و … باشد، از دور ریختن آنها تا ۷ روز جلوگیری شود ، کالا توسط مشتری دوباره بسته بندی شود و به همان صورتی که از شرکت دیمو کالا تحویل گرفته شده به شرکت نیز عودت گردد .

  • کالای معیوب به همان حالت اولیه باشد و اثری از استفاده شدن در آن نباشد .

  • مشتریان گرامی فراموش نفرمایید، در هنگام عودت کالا به شرکت دیمو کالا ، برگه رسید خرید که شامل نام خریدار، شماره سفارش خریدار و اقلام خرید است نیز به کالا ضمیمه شود.

  • توجه فرمایید مخدوش کردن کالا و کارتن بسته بندی، استفاده کردن از کالا ، نوشتن نام و نشانی، نوشتن مشکل و یا نقص فنی، بر روی کالا و یا بسته بندی کالا، ضمانت ۷ روزه سایت دیمو کالا را از بین برده و شرکت دیموکالا در این حالت مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود .

  • در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پس از فروش سایت دیمو کالا ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود .

  • شماره تماس همراه : 1111263-0933  و 7977067-0912  تلفن : 33522942-021


ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیکی

در هر معامله از راه دور مصرف‌کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت برای انصراف(حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد.تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.

ماده ۳۸ قانون تجارت الکترونیکی

شروع اعمال حق انصراف به ترتیب زیر خواهد بود:
الف‌- در صورت فروش کالا، از تاریخ تسلیم کالا به مصرف‌کننده و در صورت فروش خدمات، از روز انعقاد.
ب‌- در هر حال آغاز اعمال حق انصراف مصرف‌کننده پس از ارائه اطلاعاتی خواهد بود که تامین‌کننده طبق موادر(۳۳)و(۳۴) این قانون موظف به ارائه آن است.
ج‌- به محض استفاده مصرف‌کننده از حق انصراف،تامین‌کننده مکلّف است بدون مطالبه هیچ‌گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به مصرف‌کننده مسترد نماید.
د- حق انصراف مصرف‌کننده در مواردی که شرایط خاصی بر نوع کالا و خدمات حاکم است اجراء نخواهد شد. موارد آن به موجب آیین‌نامه‌ای است که در ماده (۷۹) این قانون خواهد آمد.

https://rc.majlis.ir/fa/law/show/93997

Call Now Button