شرایط تحویل و حمل کالا

 

 

 

 

 


شرایط حمل کالا در تهران 

سفارشات تهران پس از گذشت یک الی دو روز کاری تحویل خواهد شد .

حمل مرسوله خریداری شده در دیموکالا از مبلغ شش میلیون تومان به بالا در شهر تهران که شامل مناطق بیست و دو گانه میباشد رایگان و کمتر از سقف تعیین شده هزینه ارسال معادل چهل هــــزار تومان ، به عهده خریدار میباشد .

 

 

 

نحوه تحویل گرفتن کالا در تهران

مامورین ارسال کالا در دیمو کالا فقط با رویت کـــارت شناسایی معتبر از شخص خریدار ( کسی که صاحب پروفایل یا تحویل گیرنده قید شده باشد ) کالا را تحویل میدهند ، در غیر این صورت امکان تحویل کالا میسر نمیگردد.

زمان تحویل کالا در دیمو کالا طی هماهنگی با خریدار صورت میگیرد و عدم حضور خریدار در زمان مقرر و در محل ارسال بار باعث عودت سفارش شده و در صورت ارسال مجدد هزینه حمل و نقل به عهده خریدار میباشد .

خریدار میابیستی کالای سفارش داده شده را از لحاظ فیزیکی رویت و رسید تایید سلامت فیریکی کالا را به همکاران ما ارائه دهند . چنانچه کالا از نظر صحت و سلامت ظاهری دارای نقص باشد از تحویل گرفتن سفارش خوداری کرده و مراتب را به پشتیبانی وب سایت دیمو کالا اعلام نمایند .

لازم به ذکر میباشد که کــــالاهای بزرگ از قبیل لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال و غیره حتماً باید توسط پشتیبانی شرکت مربوط به آن برند یا تکنسین فنی مربوط به برند نصب گردد تا شامل گارانتی گردد ، در غیر اینصورت هیچگونه تعهدی به عهده فروشنده ( دیموکالا ) نمیباشد و چنانچه از لحاظ فنی دارای نقص باشد کالا عودت داده شده و مجدداً کالای سالم برای خریدار محترم ارسال میگردد .

نسبت به تحویل گرفتن تمامی کالاهای کوچک ، خریداران محترم شهر تهران در زمان تحویل کالا ، علاوه بر سلامت فیزیکی کالا میبایستی از لحاظ تست برقی هم برسی لازم را به عمل آورند و در صورت نقص فنی از تحویل گرفتن سفارش خـــوداری کرده و مراتب را به پشتیبانی وب سایت دیمو کالا اعلام نمایند .

همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب منزل تحویل دهند .

تحویل سفارش در اماکن عموی ، رستوران هتل و …. امکان پذیر نمیباشد و لازم است که آدرس تحویل سفارش دقیق و قابل استناد باشد .

 

شرایط حمل و تحویل کالا در شهرستانها

حمل مرسوله خریداری شده در شهرستانها از طریق پست تیپاکس به صورت پس کرایه ارسال میگردد . لازم به ذکر است که دیموکالا از ارسال کالا از طریق باربری ها بدلیل سرویس دهی ضعیف از لحاظ بیمــه و سلامتی فیزیکی کالا ممانعت نموده و پس از تجربه و برسی های مکرر ، اطمینان خاطر شده که شرکت تیپاکس مورد تایید بوده و از مزایای آن ارسال تا درب مقصد نهایی میباشد ، اما در باربری وظیفه دریافت سفارش و حمل کالا از باربری شهر مقصد تا درب سفارش شامل هزینه و به عهده خریدار میباشد .

سفارشات شهرستان ها پس از گذشت دو الی پنج روز کاری تحویل خواهند شد . ( زمان قید شده نسبت به فواصل بین شهرها در شرایط عادی اقلیمی متفاوت میباشد )

لازم به ذکر است که دیموکالا امکان ارسال هوایی ندارد .

تحویل سفارش در اماکن عموی ، رستوران هتل و …. امکان پذیر نمیباشد و لازم است که آدرس تحویل سفارش دقیق و قابل استناد باشد .

ارسال سفارش خریداری شده از انبار دیموکالا تا بابری تیپاکس رایگان میباشد .

نحوه تحویل گرفتن سفارش در شهرستانها 

مامورین ارسال کالا فقط با رویت کـــارت شناسایی معتبر از شخص خریدار ( کسی که صاحب پروفایل یا تحویل گیرنده قید شده باشد ) کالا را تحویل میدهند ، در غیر این صورت امکان تحویل کالا میسر نمیگردد.

لازم به دکر میباشد که کــــالاهای بزرگ از قبیل لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال و غیره حتماً باید توسط پشتیبانی شرکت مربوط به آن برند یا تکنسین فنی مربوط به برند نصب گردد تا شامل گارانتی گردد ، در غیر اینصورت هیچگونه تعهدی به عهده فروشنده ( دیمو کالا ) نمیباشد و چنانچه از لحاظ فنی دارای نقص باشد کالا عودت داده شده و مجدداً کالای سالم برای خریدار محترم ارسال میگردد .

نسبت به تحویل گرفتن تمامی کـــــالاهای کوچک ، خریداران محترم شهر ستانها در زمان تحویل کالا میبایستی از لحاظ تست بـــرقی هم برسی لازم را به عمل آورند و در صورت نقص فنی ( بر فرض مثال روشن نشود ) فقط مدت زمان بیست و چهار ساعت  پس از تحویل کالا فرصت دارند که  مراتب را به پشتیبانی وب سایت دیمو کالا اعلام نمایند تا همکارن ما پیگیری های لازم را به عمل آوره و کالا تعویض گردد ، در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی را دیموکالا به عهده نمیگردد .

هزینه ارسال کالاهای بزرگ در دیموکالا به شرح زیر میباشد :

 

 

لازم به ذکر میباشد که کالاهای زیر سی کیلوگرم از طریق اپلیکیشن مای تیپاکس به خریداران محترم اعلام می گردد . 

https://mytipax.tipaxco.com

Call Now Button